Powiatowe zawody pływackie w kategorii gimnazjów


W dniu 22.10.2010 r., na basenie "Wodnik" w Chełmnie przeprowadzono powiatowe zawody pływackie w kategorii gimnazjów.
W zawodach wystartowały: Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 4 i Katolickie Gimnazjum.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Kategoria dziewcząt czas w sekundach:

50 m stylem dowolnym:
1. miejsce - Alicja Przystup - Gim. Katolickie w Chełmnie 36,77
2. miejsce - Katarzyna Wzorek - Gim. Katolickie w Chełmnie 36,90
3. miejsce - Paulina Ossowska - Gim. nr 2 w Chełmnie 39,02

100 m stylem grzbietowym:
1. miejsce - Alicja Przystup - Gim. Katolicki w Chełmnie 1:57,06
2. miejsce - Agnieszka Harłozińska - Gim. nr 2 w Chełmnie 1:57,66
3. miejsce - Maria Pilkiewicz - Gim. nr 2 w Chełmnie 1:58,06

100 m stylem klasycznym:
1. miejsce - Paulina Ossowska - Gim. nr 2 w Chełmnie 1:59,25
2. miejsce - Mariola Pilkiewicz - Gim. nr 2 w Chełmnie 2:15,62
3. miejsce - Joanna Baranowska - Gim. nr 4 w Chełmnie 2:16,32

100 m stylem zmiennym:
1. miejsce - Katarzyna Wzorek - Gim. Katolickie w Chełmnie 1:38,83
2. miejsce - Alicja Przystup - Gim. Katolickie w Chełmnie 1:41,17
3. miejsce - Maria Pilkiewicz - Gim. nr 4 w Chełmnie 1:44,28

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym:
1. miejsce Gimnazjum nr 2 w Chełmnie 3:24,95
Gimnazjum na 4 w Chełmnie nie ukończyło zawodów.

Kategoria chłopcy czas w sekundach:

50 m stylem dowolnym:
1. miejsce - Daniel Morozowski - Gim. nr 4w Chełmnie 35,45
2. miejsce - Fabian Rutkowski - Gim. nr 2 w Chełmnie 35,71
3. miejsce - Kacper Majrowski - Gim. nr 4 w Chełmnie 36,45

100 m stylem zmiennym:
1. miejsce - Kamil Fafiński - Gim. nr 2 w Chełmnie 1:36,56
2. miejsce - Marek Rudolf - Gim. nr 2 w Chełmnie 1:43,60
3. miejsce - Radosław Knapik - Gim. Katolickie w Chełmnie 1:53,18

100 m stylem klasycznym:
1. miejsce - Michał Fafiński - Gimnazjum nr 2 w Chełmnie 1:41,66
2. miejsce - Marek Rudolf - Gimnazjum nr 2 w Chełmnie 1:57,30
3. miejsce - Patryk Panek - Gimnazjum nr 2 w Chełmnie 2:03,50

100 m stylem grzbietowym:
1. miejsce - Fabian Rutkowski - Gimnazjum nr 2 w Chełmnie 1:55,27
2. miejsce - Łukasz Korczak - Gimnazjum nr 4 w Chełmnie 1:57,31
3. miejsce - Daniel Morozowski - Gimnazjum nr 4 w Chełmnie 2:00,03

Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym:
1. miejsce Gimnazjum nr 4 w Chełmnie 2:34,42
2. miejsce Gimnazjum nr 2 w Chełmnie 2:42,01
3. Gimnazjum Katolickie w Chełmnie zostało zdyskwalifikowane.

Na zakończenie zawodów uczestnicy z miejscami 1-3 otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie sztafety otrzymały statuetki ufundowanymi przez Zarząd Powiatu Chełmińskiego.

stronę najlepiej przeglądać w rozdzielczości 1024x768 lub wyższej