Powiatowe indywidualne biegi przełajowe szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i gimnazjów


W dniu 22.09.10 r., na trasach wokół Stadionu Miejskiego w Chełmnie przeprowadzono powiatowe indywidualne biegi przełajowe szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i gimnazjów.

Łącznie wystartowało 213 osób, do zawodów wojewódzkich w poszczególnych kategoriach wiekowych zakwalifikowały się następujące osoby:

Szkoły Podstawowe:

Dziewczęta 800 m czas:

1. Roksana Wojtasik - SP w Trzebczyku 3:09,41
2. Aleksandra Stawiak - SP w Kolnie 3:16,35
3. Marta Kalinowska - SP w Starogrodzie 3:23,42
4. Jolanta Panejko - SP w Kolnie
5. Kinga Bednarz - SP w Grzybnie
6. Karolina Geppus - SP w Starogrodzie

Chłopcy 1000 m czas:

1. Karol Chojnacki - SP nr 4 w Chełmnie 3:58,31
2. Michał Rozwarski - SP w Unisławiu 3:59,16
3. Marcin Świtajski - SP nr 4 w Chełmnie 4:07,59
4. Kamil Flis - SP w Trzebczyku
5. Karol Misiaszek - SP w Kolnie
6. Filip Góra - SP w Unisławiu

Gimnazja:

Dziewczęta 1500 m czas:

1. Angelika Sykurska - Gimnazjum w Papowie Biskupim 6:42,56
2. Kinga Holka - Gimnazjum w Papowie Biskupim 6:44,27
3. Michalina Kowalska - Gimnazjum w Unisławiu 6:52,86
4. Magdalena Jeziorska - Gimnazjum nr 1 w Chełmnie
5. Agata Syrocka - Gimnazjum w Kijewie Królewskim

Chłopcy 2000 m czas:

1. Jacek Krakówka - Gimnazjum w Papowie Biskupim 6:40,42
2. Patryk Tomas - Gimnazjum w Podwiesku 6:50,70
3. Marcin Oboński - Gimnazjum nr 2 w Chełmnie 6:50,71
4. Bartosz Głowacki - Gimnazjum w Starogrodzie
5. Arkadiusz Nowak - Gimnazjum w Lisewie
6. Mateusz Wojewódka - Gimnazjum w Podwiesku

Szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta 1500 m czas:

1. Karolina Bojarska - ZS CKP w Grubnie 7:01,90
2. Kamila Bojarska - ZS CKP w Grubnie 7:06,79
3. Agata Manerowska - ZS CKP w Grubnie 7:13,47
4. Monika Otczyk - ZS nr 2 w Chełmnie
5. Ola Hejda - ZSO nr 1 w Chełmnie
6. Agnieszka Wojewódka - ZS nr 2 w Chełmnie
7. Monika Grabowska - ZS CKP w Grubnie
8. Patrycja Chodyra - ZS CKP w Grubnie

Chłopcy 2000 m czas:

1. Tadeusz Bylica - ZS CKP w Grubnie 6:18,81
2. Krystian Rogożyński - ZS CKP w Grubnie 6:36,38
3. Damian Pyżewski - ZS nr 2 w Chełmnie 6:48,50
4. Sławomir Górecki - ZS CKP w Grubnie
5. Piotr Kaczkowski - ZSO nr 1 w Chełmnie
6. Przemysław Urbański - ZS CKP w Grubnie
7. Dawid Rogulski - ZS CKP w Grubnie
8. Marcin Kleczkowski - ZSO nr 1 w Chełmnie
9. Tomasz Szczęch - ZS CKP w Grubnie

Na zakończenie zawodów osoby zajmujące pierwsze trzy miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych, otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez Zarząd Powiatu Chełmińskiego. Łącznie 40 osób będzie reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich w Bydgoszczy.


stronę najlepiej przeglądać w rozdzielczości 1024x768 lub wyższej